czen
Vítáme Vás na stránkách firmy Model-CZ

Počátek obchodní činnosti firmy MODELCZ se datuje na září 2008. Vše začalo potřebou jednoho modeláře na nové doplňky do výbavy nářadí. Nakoupil si pro sebe a ukázal přátelům z domácího KPM. Vyřídil objednávky a nabídnul zboží na soutěži ostatním kamarádům. Ti projevili zájem a...

Předmětem činnosti je výroba a prodej doplňků pro modeláře, prodej nářadí, výroba dárkových a propagačních předmětů na zakázku.

Našim záměrem není chrlit měsíčně desítky novinek. Máme zájem o vyplňování mezer na trhu a poskytnutí modelářům to, co potřebují ke své práci.


Co plánujeme v budoucnu? V nejbližší době spustíme malý e-shop, do té doby prosíme o objednávky mailem. Máme připraveno jedno malé překvapení a pak už budeme pouze naslouchat hlasům modelářů a snažit se vyhovět jejich požadavkům. Prosíme tedy modelářské hlasy, aby klidně psali připomínky k sortimentu.


Něco málo k obchodním podmínkám : Zboží posíláme na dobírku poštou. V případě zájmu lze zaplatit zboží předem na účet. Variabilní symbol platby bude uveden v mailu s potvrzením objednávky. V něm bude i informace o termínu vyřízení. Běžné objednávky odcházejí do 3 pracovních dnů. Poštovné do 2000Kč je 100Kč dobírka nebo 65Kč při platbě předem. Nad 2000Kč je poštovné zdarma.